MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME UZMANLIĞI

Mobil uygulama geliştirme, IOS ve Android uygulamar, özellikleri

ID:
MI 107

Eğitimin Kapsamı ve Hedefi

Her geçen gün değişen özellikleriyle dikkat çeken mobil uygulamalar, her türlü iş dalı için uygulanabilir olmaya başlamıştır. Geliştirilen uygulamalar, sanal marketler aracılığıyla dünya çapında pazarlanabilir hale gelmektedir. Bu alanda faaliyet gösteren firmalarda ciddi personel arayışları vardır. Buna karşılık bu alanda çalışacak uzman personel bulmak oldukça güçtür. Siz de bu sektörde yer edinip uzman olmak, mobil uygulama geliştirmek ve uygulamalarınızı dünya çapında pazarlamak istiyorsanız Mobil Uygulama Geliştirme Uzmanlığı Eğitimi size bu dünyanın kapılarını aralıyor.

Eğitimin Amacı

İşletim sistemlerinden bağımsız olarak IOS ve Android uygulamalar geliştirmek, uygulamaların fiziksel cihaza ve mağazalara yüklenmesi ve bu uygulamaların nasıl pazarlanacağı konusunda katılımcıların bilgi sahibi olmasını sağlamak, bu konulara ilişkin uygulamalı eğitimler sunmaktır.

Bu eğitim sonunda katılımcılar; IOS ve Android uygulamalar geliştirebilecek, sektöre bilinçli bir şekilde girecek, freelance uygulamalar geliştirebilecek ve kişisel uygulamalarını pazarlama imkanı bulabileceklerdir.

Kimler Katılabilir?

Temel programlama ve uygulama geliştirme algoritmaları konusunda fikir sahibi olan, bu konulara ilgi duyan, kariyerine bu alanda yön vermek isteyen ve kendini bu konuda geliştirmek isteyen herkes bu kursa katılabilir.

 

Kayıt ve Detaylı Bilgi:
Dilek AKKÖK
dilek.akkok@masterinstitute.com.tr
(216) 316 4744